Find more about Weather in Poznań, PL
3626gluszyna.pl
Elita buduje w Sypniewie.


echo
sypniewo

W Sypniewie powstaje zamknięte osiedle na prawie pięćdziesiąt mieszkań. To kolejna oferta dla średnio zamożnych poznaniaków,. którzy chcą wyprowadzić się z centrum na ciche i spokojne peryferia.

Coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania na peryferiach, w zamkniętych osiedlach.jedno z nich w Sypniewie buduje firma developerska Elita Incest, znana m. ni. Z inwestycji w Bydgoszczy i Słupsku. W dwóch budynkach (jeden zabytkowy i zrewitalizowany, drugi wybudowany od zera) znajdzie się 48 mieszkań. Kawalerki będą miały 28 metrów kwadratowych a największe, trzypokojowe mieszkanie 61 metrów kwadratowych.
-Nasza oferta jest skierowana do średnio zamożnych ludzi. Metr kwadratowy na osiedlu w Sypniewie będzie kosztował 6,5 tysiąca złotych brutto ? opowiada Piotr Rogalski, przedstawiciel Elita Incest w Poznaniu. ? Miejsce parkingowe będzie z kolei kosztować 25 tysięcy złotych.

Jak na poznańskie warunki cena nie wydaje się wygórowana, zwłaszcza, że osiedle będzie ogrodzone, monitorowane i strzeżone, co z pewnością bardzo podnosi bezpieczeństwo mieszkańców. Mieszkania będą bezczynszowe. Na terenie osiedla nie zabraknie placu zabaw dla dzieci oraz dużej ilości zieleni. mieszkania będą wyposażone w centralne ogrzewanie, domofony, telewizję kablową i internet.

- Mieszkańcy osiedla nie muszą martwić się, że będą słyszeć samoloty F-16z pobliskiej bazy lotniczej w Krzesinach. Nasze budynki będą w pełni wygłuszone ? zapewnia Piotr Rogalski z Elita Incest.

Preferencyjny kredyt na zakup mieszkań na osiedlu oferuje MultiBank. Elita Incest planuje zakończyć całą inwestycję do maja przyszłego roku. Mieszkania są już w sprzedaży.

Michał Wybieralski

Copyright © 2013-2020 by InterLaNet Dariusz Ludwikowski